Do góry
HOME » Produkty

Oferta opakowań kosmetycznych i z tworzyw sztucznych

Oferowany przez nas katalog opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych znajduje zastosowanie w wielu branżach – głównie kosmetycznej, farmaceutycznej oraz chemii gospodarczej. Produkty Nova-Pak wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, różnymi kształtami i kolorami oraz różną pojemnością. Nasze opakowania z tworzyw sztucznych mają także różne szerokości gwintu.

Nowoczesny park maszynowy i narzędziownia pozwalają na zaprojektowanie i wyprodukowanie opakowania kosmetycznego w dowolnym kształcie. Kształt produktu może być zaproponowany przez klienta lub zaprojektowany przez nas na indywidualne życzenie – oferujemy również zastrzeganie formy. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty niezawodnie służyły oraz zapewniały wygodę użytkowania przez długi czas.

Każde opakowanie PET spełnia wymogi technologiczne i można do niego dopasować zamknięcia i nakrętki. Wyprodukowane przez nas produkty możemy także poddać ozdabianiu. Dekorowanie opakowań sprawi, że produkt będzie wyróżniał się w procesie sprzedaży. Detale na butelkach i słoikach kosmetycznych sprawiają, że produkt staje się bardziej ekskluzywny.

Opakowania biodegradowalne

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej konsumentów, przygotowaliśmy ofertę opakowań kosmetycznych wykonanych z materiałów biodegradowalnych. Butelki do kosmetyków i słoiki kosmetyczne wykonane z opakowań ulegających biodegradacji rozkładają się pod czas kompostowania, a ponieważ nie uwalniają szkodliwych substancji, są przyjazne środowisku. Korzystanie z opakowań biodegradowalnych pozwala na zmniejszenie produkowanych odpadów i śladu węglowego i doskonale wpisuje się w zasady troski o planetę.

Słoiki i butelki kosmetyczne wykonane z biodegradowalnych materiałów są wykorzystywane do pakowania produktów charakteryzujących się naturalnym składem. To są materiały: RPET, PCR, surowiec kompostowalny na bazie PLA.

FILTROWANIE
KATEGORIE PRODUKTÓW
↪ Butelki ↪ Słoiki ↪ Słoiki szklane ↪ Słoiki na pudry ↪ Zamknięcia ↪ Dekorowanie opakowań
LOOP Cap
LOOP Cap

ZAMKNIĘCIA
Nasadka MADO-CAP
Nasadka MADO-CAP

ZAMKNIĘCIA
Nakrętka MIRA-CAP
Nakrętka MIRA-CAP

ZAMKNIĘCIA
Nakrętka WIDE-CAP
Nakrętka WIDE-CAP

ZAMKNIĘCIA
Naos CAP
Naos CAP

ZAMKNIĘCIA

Home    O nas    Usługi     Produkty    Praca    Kontakt
Novo-Pak Sp. z o.o.
Całowanie 103A, 05-480 Karczew
tel.: +48 22 290 30 90
instagram   |   LinkedIn   |   Blog
Novo-PAK